Menu

Modelling

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Výhody schopnosti modelovat (slovo v NLP velmi používané) byly a jsou obrovské. Všechny mé úspěšné jednodenní obchodní semináře se staly výsledkem mého modelování nejposlednějších postupů a strategií v obchodním světě a následně byly přeměněny do NLP založených obchodních seminářů.

Více

Diplomovaný kurz NLP s Nickem Evansem - s českým překladem

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Základní akreditovaný kurz NLP organizací INLPTA (International NLP Trainers association). Víte, že většina významných světových trenérů, koučů a špičkových managerů jsou absolventy, či dokonce trenéry NLP?

Více

NLP Practitioner s Nickem Evansem pro profesionální kouče - s českým překladem

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Tento profesionální 16ti denní kurz se skládá ze 4 modulárních tréninků. Tento kurz je akreditovaný společností INLPTA, světově uznávanou organizací NLP trenérů.

Více

Praktikující hypnoterapeut s Nickem Evansem - s českým překladem

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Nabídka pro trenéry, kouče a psychology, pracovníky pracující v sociální oblasti, zdravotnictví či školství.Trénink Erickson hypnoterapie je certifikovaná Americkým úřadem hypnoterapeutů. Zážitkový trénink je veden Nickem Evansem, vynikajícím trenérem hypnoterapie a NLP a zakladatelem active NLP school DEVON UK.

Více

Mistrovská hypnóza s Nickem Evansem - s českým překladem

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Nabídka pro trenéry, kouče a psychology, pracovníky pracující v sociální oblasti, zdravotnictví či školství, kteří absolvovali 3denní trénink praktikujících hypnoterapeutů. Intenzivní certifikovaný trénink Erickson hypnoterapie certifikovaná Americkým úřadem hypnoterapeutů a vedená Nickem Evancem, certifikovaným trenérem a zakladatelem Active NLP school v Devonu UK. Kurz v češtině!!!

Více