Menu

Výpravy pro studenty

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Podporujeme rozvoj studentů a proto na každou výpravu bereme 1 - 3 studenty za sníženou cenu

Více

Šumava

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Koučování na výpravách. Tři dny na cestách a v inspirativních rozhovorech po Šumavě s profesionálním koučem průvodcem. V přírodě za chůze se skvěle přemýšlí, tvoří plány, přemýšlí o sobě, o životě a o tématech, která jsou pro vás zrovna aktuální.

Více

Krkonoše

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Dva profesionální koučové, deset účastníků, tři dny na cestách a v inspirativních rozhovorech přes Krkonoše. V přírodě za chůze se skvěle přemýšlí, třeba o sobě, tvoří vize a plány, o životě a o tématech, která jsou pro vás zrovna aktuální. Vypadnout ze stereotypu a hektiky všedních dní, spojit fyzickou námahu s duševní a ještě udělat kus práce na sobě. Výpravy v přírodě k tomu poskytují ideální podmínky.

Více

Přechod Malé Fatry

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Dva profesionální koučové, deset účastníků, tři dny na cestách a v inspirativních rozhovorech přes Malou Fatru. V přírodě za chůze se skvěle přemýšlí, třeba o sobě, tvoří vize a plány, o životě a o tématech, která jsou pro vás zrovna aktuální. Vypadnout ze stereotypu a hektiky všedních dní, spojit fyzickou námahu s duševní a ještě udělat kus práce na sobě. Výpravy v přírodě k tomu poskytují ideální podmínky.

Více

Přechod Nízkých Tater

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Koučování na výpravách. Na chvíli se zastavit, podívat se na věci a události z nadhledu, zamyslet se nad smyslem svého života, najít motivaci, najít sebe sama, nebo můžeme mluvit o jiných tématech, které jsou pro vás aktuální. Nebo prostě jen vypadnout ze stereotypu a hektiky všedních dní. Výpravy v přírodě k tomu poskytují ideální podmínky.

Více