Menu

Zeptejte se a my Vám odpovíme….

S čím vám můžeme pomoci - zeptejte se nás

Můžeme Vám pomoci vybrat, jaký typ kurzu je pro Vás vhodný. Můžeme Vám odpovědět na otázky týkající se profese kouče. Můžete se nás ptát, co je koučovací kultura firmy. Můžete se ptát na naše názory, přesvědčení a hodnoty. Jsme otevřeni Vašim otázkám.

Celoživotní vzdělávání koučů

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Prostor pro osobní růst, prostor pro změnu. Pět koučů a trenérů se rozhodlo dát dohromady své síly vytvořit prestižní celoživotní vzdělání pro kouče, podle standardů ICF. PROGRAM JE SCHVÁLENÝ ICF (147 hodin ACSTH). 

Více

Prostor pro rozvoj managerů

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Více jak 10 osobností s životními zkušenostmi, dlouholetou praxí v oblasti managementu, vedení lidí, tréninku a v koučování. Společně vytvářejí programy pro rozvoj vědomého managementu. Usilují o návrat hodnoty „manager“, rozvíjí tvůrčí myšlení a schopnosti jednotlivce i týmu.

Více

Firemní akce

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Současný trend je objevovat a využívat co nejvíce zdroje uvnitř firmy. Chce to inovace, nové nápady, spolupráci, motivaci a nadšení do práce.Kurzy Spolu si vyjet je prostor, kde můžete tohle všechno nastartovat.

Všechny naše kurzy spojuje zaměření na tvořivost a uvolnění mysli, bytí spolu a naladění, které je podmínkou pro dobrou spolupráci, a radost, která je energií pro rozvoj.

Více

Future leader

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Spolupracujeme na projektu Future leader, což je půlroční kurz pro mladé osobnosti s touhou a ambicí měnit svět kolem sebe.

Více

NLP

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Certifikované kurzy NLP Mezinárodní asociací trenérů NLP (INLPTA) a certifikované kurzy hypnoterapie Americkou radou ABH (American Board of Hypnoterapy), tréninky vede anglický lektor Nick Evans. S českým překladem.

Více

Rodinný koučink

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Lépe rozumím sobě, potřebám svých blízkých, kolegů i klientů. Každá změna uvnitř vede ke změně vně. Hodně věcí bude jinak. Absolventi tohoto kurzu potvrzují výrazný posun v osobním i profesím životě. Zvládnutím koučovacího stylu se naučíme efektivně komunikovat s cílovou skupinou. Sebezkušenostní prací získáme nový pohled na řešení situací ve vztazích a lépe pochopíme jednání a chování jednotlivce individuálně i v kolektivu.

Více