Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 4 - "Používání hlasu"

Pouze ze 7 % rozhoduje to, co říkáte. Zbývající část tvoří, jak to říkáte a jak se u toho pohybujete. Cílem tréninku je využít tento potenciál k prohloubení efektivnosti Vašich koučovacích dovedností, abyste uměli naslouchat celým tělem a pomáhali objevovat koučovanému nové prostory Vaším hlasem. Barva hlasu, její tón, frekvence, vlnitost...je veliké množství forem hlasu, které vyvolávají zcela rozdílný efekt. Každý kouč si musí nalézt ten svůj...který mu funguje v konkrétních situacích. Tím se koučink velmi zefektivní.. Samozřejmě jsou v tomto modelu zařazeny nové techniky a otázky, které Vám rozšíří možnosti využití koučinku.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti manažera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:  1 den - od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Lektor: Monika Kubasová

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na prohloubení  "kouč pozice" vytváření vztahu, zaměření na používání hlasu a používání všech smyslů.

Přínos: . Zvládnutí dalších koučovacích nástrojů a technik, prohlubující schopnosti kouče.

Cena: 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Proběhne v termínech:

23.běh 10.12.2019 (Monika Kubasová,Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

23.běh 12.12.2019 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC,Monika Kubasová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

24. běh 08.04.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC,Monika Kubasová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<