Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manager koučem 2 - "Síla otázek"

Na tomto modulu budeme prohlubovat dovednosti v  "kouč pozici" vnímání koučovaného, vytváření efektivních otázek a naslouchání. Využívání otázek ve vedení a řízení lidí. Koučink akademie klade velký důraz na procvičování kouč pozice, neboť ji považujeme za základ efektivního koučovacího řídícího stylu.

S  modulem Koučink 1 a Koučink 2 je možné pokračovat ve vzdělávání koučinku libovolně podle možností i na přeskáčku až do modulu 6.  Po absolvování 6 základních modulů a jednodenního" integračního kurzu" získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAGER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti managera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení. 

Komu je určen: majitelům, ředitelům, managerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:  1 den - od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha i Libchavy)

Kouč: Helena Futerová (Libchavy)

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo v Konferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na prohloubení  "kouč pozice" a první práce s otázkami a používáním smyslů.

Přínos: Vytvoření základního návyku kouč pozice, která je pro kvalitní koučink klíčová. Zvládnutí dalších koučovacích nástrojů a technik.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<