Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Výcvik koučů systémů a facilitátorů systemických konstelací

Co se naučíte

- Naučíte se pracovat jako systemický kouč a budete schopni oddělit systemické koučování od facilitace konstelací.

- Prohloubíte si vědomé oddělení, co je ještě systemický koučink a co terapie, a v tomto kontextu umět pracovat v koučovacím rámci dle kompetencí ICF.

- Prohloubení kompetencí na úroveň PCC kouče podle standardů ICF.

-Vidět, porozumět a rozvíjet zdravé systémy.

-Být si jistý v technikách systemického koučování.

- Naučíte se pracovat s částmi systémů.

- Součástí výcviku je pravidelná intervize absolventů, proto Vám tento výcvik pomůže rozvíjet svou koučovací praxi a Váš marketing a profilaci na trhu.

Co získáte

• Certifikát o absolvování výcviku systemického kouče, který je součástí certifikačního procesu jednotlivých titulů PCKA, CSKKA, nebo kouče průvodce (KPKA), či certifikovaného průvodce vědomého podnikání CPVP.

• Praktické zkušenosti vedoucího výcviku, který tímto způsobem vede úspěšně svou karieru transformačního kouče.

o Jak se dostat k posunu v „zaseknutých“ tématech kdy člověk neví jak dál.

o Když je něco „zamlžené“ nemám schopnost vidět souvislosti.

o Když jsme příliš v rozumu a „cítíme“ že to má být nějak jinak.

• Techniky- aplikované NLP v oblasti leadershipu.

• Významný osobnostní rozvoj v oblasti sebehodnoty, sebedůvěry a sebeřízení.

• Možnost být dobře připraven na nadstavbové 3 denní moduly pro komplexní či specializované vzdělávání pro certifikovaného facilitátora systémů. Tyto moduly povede například Mariane Giersche, Jiří Šmejkal a další zahraniční a čeští hosté.

• Možnost se rozvíjet ve velmi dobré společnosti začínajících i pokročilých koučů.

Tento výcvik je určen pro dlouhodobý systemický rozvoj koučů průvodců, kteří chtějí být certifikováni na úroveň systemický kouč, případně facilitátor konstelací.

Výhodou je časová nenáročnost (scházíme se dvakrát ročně - na jaře a na podzim na 3 dny po dobu 2 let, celkem tedy 12 dní výcviku), kdy je možné v případě potřeby absolvovat případně další výcviky rozšiřující a doplňující tento pevný fundament. Platby jsou rozděleny na jednotlivé roky. Cena celkem je 36 000 Kč + DPH.

Tento výcvik je základní kostrou, systemickým fundamentem, který je pro další specializace společný. Je tedy součástí systemického dlouhodobého vzdělávání v Koučink akademii a navazuje tak na výcvik První a Druhé spirály. Jeho výhodou je dlouhodobá podpora Koučink akademie pro absolventy, nejen odborná, ale absolventi našich výcviků v případě zájmu budou i marketingově podporováni nejen na stránkách Koučink akademie, ale v případě zájmu obou stran mohou být zapojeni do různých společných projektů v rámci kmenových koučů KA. Z této základní systemické koncepce mohou postupným získáváním dalších krátkých modulů získávat další specializace.

Podmínkou pro vstup do výcviku je absolvování první spirály kouče, případně jiného certifikovaného výcviku kouče jiných škol odpovídajícího rozsahu rozsahu (hodin). U výcviků ICF škol postačí potvrzení o absolvování, u ostatních škol bude rozsah řešen individuálně s každým zájemcem. 

Délka trvání:  3 dny (2x ročně), celkem 12 dní výcviku - vždy od 9hod do 17hod

Kdy: v současné době probíhá 2.běh-začátek byl: 9.-11. 12. 2018, další setkání budou v termínech:

rok 2019 - 14. - 16. 4. 2019, 20. - 22. 10. 2019

rok 2020 - 15. - 17. 3. 2020

Výcvik lze absolvovat i po jednotlivých modulech.

Kdo vede výcvik:

Zdeněk Štěpánek,PCKA, PCC

Eva Mohauptová, PCKA, PCC 

Jiří Šmejkal, ACC

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí

Cena: 9 000 Kč bez DPH/3denní setkání, celkem tedy 36 000 Kč + DPH.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele vč.kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<