Menu

TÝMOVÁ DÍLNA Zpět <<

Týmový Improvizační workshop

Trénink improvizace cílí na situace, kdy se věci navzdory vynikající přípravě a kvalitnímu plánu začnou vyvíjet jinak, než se předpokládalo. V takové situaci je potřeba dokázat pohotově reagovat, umět si poradit a nenechat se zaskočit.

Ve firmách je v současné době stále více vyžadována schopnost spontánní reakce a schopnost poradit si v nastalé situaci s tím, co je zrovna k dispozici. A to je právě schopnost improvizovat, která ovšem neslouží jako náhražka přípravy. A schopnost improvizace je možné trénovat.

Co zažijete?

• trénink zaměřený na změnu postoje k chybám a selháním (vlastním i cizím), práci se stresem v nečekaných situací, umění vnímat ostatní a skutečně naslouchat, reagovat v přítomnosti, být tady a teď, tvořit ze zdrojů, které jsou právě k dispozici, podpora kreativity, rozvíjení vlastních nápadů a nápadů druhých

• velký společný zážitek pro tým, který se workshopu zúčastní

• stmelení týmu, poznání se v reakcích ve velmi neznámých situacích

• skutečné táhnutí za jeden provaz, podpora, porozumění

Lektorka programu: Simona Trávníčková

Kde: V prostorách Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Délka trvání: 2,5 denní kurz (začíná se první den v 18:00 hodin, druhý den se pracuje celý den od 9:00 hodin a je to spojené s večerním programem, třetí den se pracuje do 17:00 hodin). Po celou dobu je tým pohromadě, podmínkou účasti je společné ubytování a spaní ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Cena: se stanoví podle velikosti skupiny, záleží na počtu účastníků. Ideální počet - 10-14 lidí. Pokud máte zájem o zpracování nabídky, pište na: krcalova@koucinkakademie.cz

Ubytování: v případě dvouapůldenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele vč.kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<