Menu

TÝMOVÁ DÍLNA Zpět <<

Spolu si vyjet - dárek pro tým

Pro koho je tato týmová dílna vhodná?

Pro všechny pracovní týmy, které se chtějí stmelit. Metoda založená na spirálové dynamice je velmi vhodná pro vytvoření funkčních týmů ve firmě.
Není křečovitá a přitom jde do hloubky tam, kde je to vhodné.

Téma k řešení

Každý jsme jiný. Každý jinak myslíme a reagujeme. To není vůbec na překážku týmové spolupráci, naopak. Poznáním a pochopením rozdílů ve vnitřním nastavení jednotlivých členů můžeme připravit tým, který zvládne jakoukoliv překážku. Na cestě k týmovému duchu pomáhá i fakt, že při této akci se v Akademii Libchavy spí a jí pohromadě. Společné spaní je jednou z podmínek účasti na této akci.

Co je výsledkem? Jaké jsou cíle?

Každý ze členů týmu zde může odložit svou masku a vystupovat sám za sebe. Všichni poznají ty ostatní v takové podobě, jací skutečně jsou. Potom je možno nastavit pozice a vztahy, které členům týmu přirozeně vyhovují. Tím je nastartován proces, ve kterém spirálová dynamika posiluje skupinovou dynamiku a podporuje tvorbu zdravého týmu.

K čemu je absolvování této týmové dílny dobré? Jaké jsou záruky?

Projekt "Spolu si vyjet" vedou zkušení koučové s dlouholetou praxí v oblasti rozvoje lidského potenciálu. Různými rozvojovými programy Koučink akademie již prošla řada lidí pracujících v rozličných profesionálních pozicích.

Doporučení koučů je, aby v jednom týmu nebyli podřízení se svými nadřízenými.

Délka trvání: 2,5 denní kurz (začíná se první den v 18:00 hodin, druhý den se pracuje celý den od 9:00 hodin a je to spojené s večerním programem, třetí den se pracuje do 17:00 hodin). Po celou dobu je tým pohromadě, podmínkou účasti je společné ubytování a spaní ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Kde: v klubovně Akademie Libchavy v Horních Libchavách

Kdo tento projekt vede:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

 

Cena: se stanoví podle velikosti skupiny, záleží na počtu účastníků. Ideální počet - 12-24 lidí, pro
malé týmy možno propojit s týmem z jiné firmy. Cena obsahuje celodenní stravování, ubytování ve společných prostorách a materiály.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele vč.kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<