Menu

Bezplatná ochutnávka koučinku

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Kouč průvodce Vás bude podporovat na cestě ke stanovení Vašich cílů,vytváření vize, strategických plánů, hledání svého talentu a rozvoje nových vlastností a schopností.

Více

Individuální provázení pro výkonné a spokojené firmy

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

• Chcete podpořit konkrétního člověka ze svého týmu v osobním rozvoji ?

• Vnímáte, že byste rádi některé konkrétní situace zvládali lépe?

• Potřebujete efektivní metodu s definovaným rozpočtem a jasným výstupem?

Více

FIRMA KOMUNIKUJE

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Jedná se o individuální koučink pro majitele firmy, předsedu představenstva nebo generálního ředitele, který by chtěl provést svou firmu jako leader procesem změny firemní kultury. Cílem této změny je zlepšit komunikaci, motivaci lidí, zvládání projektů v čase a nákladech a průběžné zlepšování procesů.
 

Více

MŮJ TALENT

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Jedná se o individuální koučink pro ty z vás, kteří by si rádi ujasnili svou skutečnou cestu a cíl ve svém životě. Cílem programu je nalézt Váš skutečný talent, něco, v čem byste se mohli cítit nejen úspěšní, ale i štastní a prospěšní . Po nalezení Vaší další cesty budete schopni vypracovat svůj strategický plán, aby jste svůj talent mohli co nejlépe využít.

Více

VÍTĚZ TENDRU

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Krátkodobý individuální koučink s použitím efektivních technik pro strategické rozhodnutí či přípravu jednání. Program je určen pro managery firem i soukromé osoby, které se připravují na výběrová řízení do klíčových pozic, nebo mají před sebou závažná životní rozhodnutí. Možná se připravují na strategická rozhodnutí ve firmě, na klíčová jednání se svým obchodním partnerem, společníkem.

Více

KRIZE JAKO PŘÍLEŽITOST

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Individuální koučink pro zvládnutí složitých situací, které přináší rychlé změny v "tržním" prostředí. Cílem programu je krátkodobě využívat kouče a efektivní techniky koučování pro zvládnutí krizových situací, či efektivní a co nejpřesnější strategické rozhodnutí. Každá krizová situace či složité rozhodnutí je potřeba zpracovat tak, aby se z ní stala nová příležitost, která přináší optimální efekt z dané situace. 

Více

LEADEREM UVNITŘ

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Individuální koučink v kombinaci s mentorinkem za účelem rozvoje osobnosti a rozvoje potřebných kompetencí. Program je určen pro přípravu nástupců majitelů, případně přípravu budoucích TOP managerů, nebo systematický osobní rozvoj současných majitelů a TOP managerů. Cílem je vytvořit nové efektivní návyky a zvládání kompetencí potřebných pro vykonávání své funkce s větší lehkostí, nadhledem a efektivností. 

Více

JÁ - ŽENA

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Jedná se o individuální koučink pro ženy, které řeší své vlastní osobní nebo profesní téma. Pro ženy, které se chtějí spojit se svou vnitřní moudrostí a nalézt odpovědi na své otázky.

Více