Menu

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Individuální provázení pro výkonné a spokojené firmy

• Chcete podpořit konkrétního člověka ze svého týmu v osobním rozvoji ?

• Vnímáte, že byste rádi některé konkrétní situace zvládali lépe?

• Potřebujete efektivní metodu s definovaným rozpočtem a jasným výstupem?

Potom jste na stejné cestě jako my.

Jsme průvodci na cestě změnou

Jsme průvodci ve světě osobního rozvoje ve firmách i v osobním životě – průvodci změnou. Pomáháme podnikatelům, majitelům firem, manažerům a všem, kteří chtějí změnu zažít, ne o ní jen mluvit nebo snít. Ukážeme vám směr i jednotlivé kroky a na vaší cestě vás budeme provázet.

Každý člověk je originál

Proto na začátku zjistíme, kde jste a kam chcete jít. Kombinováním různých metod, např. mentorinku, vzdělávacích aktivit, stínování nebo koučinku se budeme přibližovat k předem definovanému cíli. Na našich setkáních se dozvíte, jak měnit přístup a své návyky každý den, při své práci i ve vašem volném čase. Učit se tak nebudete jen na setkání se svým průvodcem. Změna začne prostupovat celý váš život.

Průběžně budete dostávat zpětnou vazbu a učit se sebereflexi tak, abyste sami viděli, jak se zlepšujete, jak udělat další krok a jak je naše spolupráce efektivní.

"Přínos pro firmu"

Soustředíme se na konkrétní osobu, kterou chcete podporovat v předem formulované změně. Vzdělávání propojujeme přímo s praxí a konkrétními tématy, které ve firmě řešíte. Zohledňujeme aktuální změny v životě vaší firmy. Cíle stanovujeme konkrétně – vidíte jasné výsledky investice.

"Přínos pro klienta"

Nejpružnější způsob osobního rozvoje se vám naprosto přizpůsobí. Vzděláváme tahem, ne tlakem, víte, proč jednotlivé kroky děláte. Průběžně dostáváte zpětnou vazbu a učíte se sebereflexi. Změnu pocítíte už v průběhu provázení, doprovodíme vás až k cíli.

Změna je vidět!

 

Průvodci, kteří vám jsou k dispozici:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Eva Mohauptová, PCKA, PCC

Helena Futerová

Jiří Šmejkal, ACC

 

MÁM ZÁJEM

POSLAT KOLEGOVI