Menu

Smysluplné dárky pro ženy

V této sekci najdete inspiraci na dárek pro důležitou ženu Vašeho života. Nabízíme nevšední dárek pro Vaši partnerku, dceru, maminku či babičku. Nabízíme zážitek, relax, inspiraci a osobní rozvoj pro „Vaši Ženu“.

Dárkové poukazy

Dárkový certifikát pro ženy zakoupit
Dárkový certifikát pro ženy v hodnotě 3 000 Kč zakoupit
Dárkový certifikát pro ženy v hodnotě 5 000 Kč zakoupit
Dárkový certifikát pro ženy v hodnotě 10 000 Kč zakoupit

Seznam seminářů doporučených jako dárky

Cesta vnitřní proměny - základní 2,5 denní víkendový seminář

Cesta vnitřní proměny - základní 2,5 denní víkendový seminář

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je navázáním kontaktu s řadou témat, která jsou pro většinu lidí důležitá na cestě k naplněnému životu, např. vnímání identity, kořenů, vztah k sobě samému, prožívání, objevování svých kvalit, uvědomování si rolí a jejich vliv na nás, hodnoty – pro co to vlastně všechno děláme. Celý víkend je ale především příležitostí k zastavení, vnímání přítomného okamžiku, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, potřeb a motivací.

Dárkový certifikát | Zakoupit

Žena ve všech svých podobách - RADOST

Žena ve všech svých podobách - RADOST

 

Podpoříte v sobě svou přirozenou jemnost, zdraví, optimismus, sebevědomí, radost ze života, vyzařování vnitřní síly, krásy a lásky sama k sobě. Posílíte si vědomí své vlastní hodnoty a chuť na sobě pracovat ještě více do hloubky.

Dárkový certifikát | Zakoupit

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Tří-víkendový kurz Cesta vnitřní proměny je čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama v přítomném okamžiku, svých potřeb a motivací. Nabídne vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Dotkneme se mnoha témat, která jsou důležitá pro kvalitu života. Budeme objevovat vzorce, podle kterých žijeme, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, prožívat radost a smyslu-plnost, společně sdílet naši jedinečnost, poznávat, že přestože jsme každý jiný, máme toho hodně společného. Je příležitostí vyzkoušet si v bezpečném prostoru opouštět zaběhlé vzorce, přepisovat mapu svých přesvědčení.

Dárkový certifikát | Zakoupit

Den pro zdraví a pohodu

Den pro zdraví a pohodu

Potřebujete se zklidnit a načerpat rychle a účinně energii v uspěchaném světě?

Máte chuť si vyrazit na den a udělat něco pro sebe?

Dovolte si na chvíli zastavit a zjistit, co právě teď vaše tělo potřebuje.

Dárkový certifikát | Zakoupit