Menu

Smysluplné dárky pro muže

Přinášíme inspiraci na dárek pro důležitého muže Vašeho života. Nabízíme nevšední dárek pro Vašeho partnera, syna, tatínka či dědečka. Nabízíme společnost mužů, relax, inspiraci a osobní rozvoj pro „Vašeho Muže“.

Dárkové poukazy

Dárkový certifikát pro muže zakoupit
Dárkový certifikát pro muže v hodnotě 3 000 Kč zakoupit
Dárkový certifikát pro muže v hodnotě 5 000 Kč zakoupit
Dárkový certifikát pro muže v hodnotě 10 000 Kč zakoupit

Seznam seminářů doporučených jako dárky

Cesta vnitřní proměny - základní 2,5 denní víkendový seminář

Cesta vnitřní proměny - základní 2,5 denní víkendový seminář

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je navázáním kontaktu s řadou témat, která jsou pro většinu lidí důležitá na cestě k naplněnému životu, např. vnímání identity, kořenů, vztah k sobě samému, prožívání, objevování svých kvalit, uvědomování si rolí a jejich vliv na nás, hodnoty – pro co to vlastně všechno děláme. Celý víkend je ale především příležitostí k zastavení, vnímání přítomného okamžiku, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, potřeb a motivací.

Dárkový certifikát | Zakoupit

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Tří-víkendový kurz Cesta vnitřní proměny je čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama v přítomném okamžiku, svých potřeb a motivací. Nabídne vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Dotkneme se mnoha témat, která jsou důležitá pro kvalitu života. Budeme objevovat vzorce, podle kterých žijeme, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, prožívat radost a smyslu-plnost, společně sdílet naši jedinečnost, poznávat, že přestože jsme každý jiný, máme toho hodně společného. Je příležitostí vyzkoušet si v bezpečném prostoru opouštět zaběhlé vzorce, přepisovat mapu svých přesvědčení.

Dárkový certifikát | Zakoupit

Balanc mezi mou ženou, dětmi a prací

Balanc mezi mou ženou, dětmi a prací

Víkendový kurz určený pro muže, kteří se snaží sladit rodinný život s pracovním.

Dárkový certifikát | Zakoupit